Питання та відповіді про Субалін

Чи немає звикання до препарату Субалін?

 

B. subtilis, яку містить Субалін, не живе в людському організмі більше 30 днів. За цей час бацила повністю виводиться з кишечника, тому ми не можемо говорити про звикання до препарату.

Чому Субалін можна використовувати разом з антибіотиками?
Субалін у такій ситуації рекомендується, по-перше, як засіб профілактики дисбактеріозу, який часто виникає на тлі прийому антибіотиків. По-друге, спеціальний білок, що виробляє B. subtilis в організмі, теж має певну антибактеріальну дію, тобто надає допоміжний ефект. Крім того, в процесі одужання важлива імуномодулююча дія препарату.
Який курс прийому препарату є оптимальним?

 

Якщо Субалін використовується спільно з антибактеріальним препаратом, то для профілактики дисбактеріозу він повинен прийматися стільки часу, скільки приймається антибіотик. В інших ситуаціях максимальний рекомендований курс може становити 20 днів.

 

Існує думка, що живі бактерії не виживають, коли проходять через кислий вміст шлунка. Як щодо Субаліну?

 

В Субаліні бактерії містяться у вигляді спор (тобто мають щільну оболонку), що дозволяє їм з успіхом долати кислий вміст шлунка і дванадцятипалої кишки.

Чим Субалін відрізняється від інших пробіотиків?

Субалін сприяє нормалізації мікрофлори кишечника не за рахунок вмісту лакто- та біфідобактерій, а за рахунок створення сприятливих умов для розвитку власної мікрофлори, знищуючи флору патогенну та умовно-патогенну. Таким чином, він відновлює рівновагу і попереджає прояви дисбактеріозу.

Крім того, Субалін має унікальну здатність виробляти спеціальні речовини, завдяки чому додатково має противірусну дію і зміцнює імунітет.

Також особливістю препарату є те, що він знаходиться в споровому стані, а це дозволяє як застосовувати препарат спільно з антибіотиком, так і не хвилюватися, що препарат буде зруйнований кислим вмістом шлунку.

Чи можна використовувати препарат у дітей з лактазною недостатністю?

Препарат Субалін-Форте та Субалін (флакони) не містить лактози, тому може використовуватися у дітей з лактазною недостатністю, особливо на тлі існуючих порушень мікрофлори.

За рахунок чого препарат надає противірусний та імуномодулюючий ефект?

Штам B. subtilis, що входить до складу Субалін-Форте, має унікальну здатність виробляти певні речовини, які й спричинюють противірусну та імуномодулюючу дію. Крім того, безпосередньо сама мікрофлора, відновленню якої сприяє Субалін, приймає досить активну участь в роботі імунітету.

Чи можна ділити капсулу і використовувати препарат у дітей молодше 12 років?

Це недоцільно, оскільки Субалін-Форте містить 2 дози препарату, що відповідає дорослому дозуванню. Для дітей існують форми випуску у вигляді флаконів та саше, які містять 1 дозу препарату.

Чи потрібно зберігати Субалін в холодильнику?

Згідно з інструкцією Субалін нема потреби зберігати в холодильнику. Головне, щоб температура не перевищувала 25 °С.

Дізнайтесь адресу найближчої аптеки, де можна придбати Субалін прямо зараз!

Залишились запитання? Напишіть нам!

Ми будемо раді відповісти на усі ваші запитання!
Звертайтесь до нас за адресою, вказаною нижче, або за допомогою форми зворотнього зв’язку (праворуч).

03680, м. Київ, вул. Миколи Амосова, 12
БЦ «Горизонт Парк», будівля 2, 4 поверх
Тел.: +38 (044) 277-36-10
Факс: +38 (044) 275-80-24

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я