Функції нормальної мікрофлори кишечника, можливі причини порушення та профілактика цих порушень за допомогою Субаліну

У нашому кишечнику живуть та розвиваються велика кількість корисних мікроорганізмів, які приймають участь у підтриманні здоров’я організму людини.  Для розуміння важливості нормального функціонування цих мікроорганізмів, хочеться більш детально, зупиниться, на тому чом ж вони такі корисні.

Отже «корисні» мікроорганізми:

 1. Забезпечують колонізаційну резистентність організму, тобто запобігають розвитку в кишечнику «поганих» мікроорганізмів.
 2. Мають імуномоделюючий вплив – синтез імуноглобулінів, інтерферону, внаслідок чого підвищується опірність до інфекційних захворювань.
 3. Беруть участь в травленні – мікрофлора бере участь у розщепленні неперетравлених азотовмісних сполук, синтезує деякі незамінні амінокислоти
 4. Синтезують вітаміни К, В12, В9 (фолієва кислота), В2 (рибофлавін), В5 (пантотенова кислота), вітамін С, які необхідні для нормального функціонування організму
 5. Беруть участь в гідролізі клітковини, продуктів метаболізму білків, ліпідів, вуглеводів, крохмалю, декон’югації жовчних кислот та ін.
 6. Беруть участь в оновленні кишкового епітелію
 7. Беруть участь в захисті організму від впливу зовнішніх і внутрішніх токсинів.
 8. Беруть участь в регуляції моторики шлунково-кишкового тракту, тим самим сприяють проходженню їжі по кишечнику.
 9. Покращують всмоктування заліза, що сприяє запобіганню анемії.
 10. Покращують всмоктування кальцію, вітаміну D, тим самим перешкоджають розвитку рахіту.
 11. Впливають на канцерогенез (іншими словами впливають на розвиток онкологічних захворювань).

Як видно з вище сказаного нормальний стан мікрофлори кишечника має величезне значення для здоров’я людини. Але характер харчування, використання різних ліків може згубно впливати на функціонування цих мікроорганізмів і в кінцевому підсумку призвести до різних захворювань. Одними з таких ліків, які негативно впливають на «корисні» мікроорганізми – є антибіотики.

Антибіотики – це ліки, що сприяють знищенню бактерій, які викликають різні захворювання людини. При цьому вони без розбору впливають як на «корисні», так і на «погані» бактерії. При цьому, на місці «корисних» бактерій в кишечнику починають розвиватися патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми, внаслідок чого, виникає таке захворювання як антибіотик-асоційована діарея. Тому приймаючи антибіотики необхідно вжити заходів для захисту «корисних» мікроорганізмів. Такими заходами, є застосування пробіотиків, які сприяють знищенню «поганих» мікроорганізмів і розвитку «корисних». І саме цими властивостями володіє Субалін. Субалін в своєму складі містить спори і живі клітини Bacillus subtilis.

Субалін за рахунок своєї стійкості до дії шлункового соку, спокійно досягає кишечника, де починає свою дію. Так само Субалін стійкий до дії протимікробних препаратів (антибіотиків), що дозволяє використовувати його з першого дня антибіотикотерапії.

Підводячи підсумки, Субалін рекомендовано приймати для запобігання дисбіозу і антибіотик-асоційованої діареї при прийомі антибіотиків.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я