Субалін для сезонної профілактики ГРВІ

Як тільки на вулиці стає холодніше, наш організм стикається з ризиком зараження гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ). Вони підстерігають нас на кожному кроці: в громадських місцях і транспорті, на роботі, в школах та дитячих садках, в місцях скопичення великої кількісті людей.

Нежить, чхання, головний біль, загальне нездужання, ломота в суглобах, підвищена температура – ось перші симптоми, що сповіщають про наявність в організмі вірусу. Крім поганого самопочуття й порушення повсякденних планів, ці захворювання приносять чимало проблем і можливі серйозні ускладнення. Навіть без відвідування лікаря стає зрозуміло, що найближчі кілька днів на початку хвороби доведеться провести вдома, приймаючи препарати проти застуди й дотримуючись постільного режиму. Щоб цього уникнути, важливо не забувати про профілактику ГРВІ.

Актуальність проблематики ГРВІ з кожним роком зростає, оскільки спостерігається тенденція до більшого її розповсюдження. Наш організм найбільш вразливий в періоди міжсезоння – у весняний, коли імунітет ослаблений після довгої зими, і в осінньо-зимовий, коли настають холоди, і організм знаходиться в процесі адаптації до них. Не варто чекати, поки ви захворюєте й тільки тоді починати лікуватися, набагато корисніше й ефективніше запобігти цьому взагалі.

Для профілактики ГРВІ у дітей та дорослих часто достатньо застосувати прості загальновідомі і доступні заходи: вести здоровий спосіб життя, стежити, щоб харчування було збалансованим і багатим на вітаміни, регулярно здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, давати організму фізичні навантаження, загартовуватися.

У період сезонного піку захворюваності на ГРВІ, особливо дітям, необхідно обмежувати контакти з інфікованими і пильно слідкувати за особистою гігієною: часто мити руки, полоскати горло дезінфікуючими засобами, перед виходом із дому змазувати порожнину носа або закапувати препаратами, що мають противірусну дію. Все це спрямовано на зміцнення захисних властивостей імунної системи.

У більшості випадків, наша імунна система здатна самостійно впоратися з потенційним збудником. Але бувають випадки, коли імунітету необхідна допомога:

– для підвищення опірності організму в сезон ГРВІ при наявності схильності до частих та затяжних вірусних інфекцій;

– при ослабленні організму після перенесеного захворювання;

– при різкій зміні кліматичних умов (наприклад, поїздка на море, особливо взимку і т. д.).

Важлива роль у запобіганні ГРВІ відводиться профілактичному прийому спеціальних препаратів, метою яких є підвищення активності захисних сил нашого організму.

З цією метою зараз все активніше використовуються пробіотики – препарати, що сприяють нормалізації мікрофлори кишечника і покращують таким чином стан імунної системи.

Пробіотик Субалін-Форте на основі бактерій роду Bacillus володіє високою антагоністичною активністю по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, що створює сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори, а також характеризується антивірусною активністю за рахунок унікальної властивості – виробляти спеціальні білки, які в свою чергу мають противірусну та імуномодулюючу дію. Завдяки цьому Субалін-Форте сприяє підвищенню опірності організму в першу чергу до захворювань вірусної етіології.

Субалін-Форте може розглядатися як препарат для планової профілактики сезонних загострень ГРВІ у дітей, що часто хворіють та ослаблених хворих.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я