Субалін – правильне відновлення мікрофлори дитини після перенесеної ГРВІ

Осінньо-зимовий і зимово-весняний періоди – час сплеску сезонних епідемій гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ). Дитина може «підхопити» вірус де завгодно: в школі, на секціях і гуртках, в транспорті, інших громадських місцях. Особливо до захворюваннь схильні діти зі слабким імунітетом. Як швидше вилікувати дитину в разі зараження вірусною інфекцією, а також не допустити розвитку ускладнень? Чим зміцнювати імунітет дитини, щоб уникнути рецидивів вірусних захворювань?

За статистикою, діти щорічно хворіють на застуду та вірусні захворювання від 1 до 8 разів, тому батькам слід готувати дитину до зими, зміцнюючи її здоров’я. Із цією метою необхідно підбирати раціон харчування з великим вмістом вітамінів, особливо вітаміну С, режим дня дитини повинен включати заняття фізкультурою, прогулянки на свіжому повітрі, бажано використовувати процедури загартовування, також рекомендується приймати профілактичні препарати для зміцнення імунітету. Але якщо дитина все-таки захворіла, слід негайно розпочати лікування, щоб не допустити ускладнень.

Як розпізнати симптоми ГРВІ?

Нежить, млявість, підвищена температура, першіння в горлі, кашель – ці симптоми всім добре відомі. Однак батькам слід пам’ятати, що помітивши один або декілька з них, необхідно відразу вживати заходів. Вірусна інфекція небезпечна тим, що призводить до ослаблення імунітету і може супроводжуватися приєднанням вторинної бактеріальної інфекції та розвитком ускладнень, таких як бронхіт, тонзиліт, фарингіт, отит, пневмонія і інші.

Пробіотики – неоціненна допомога імунітету

Розвиток бактеріальних ускладнень нерідко супроводжується призначенням антибіотиків. Останнім часом на додаток до них все частіше рекомендуються препарати з групи пробіотиків». Їхньою метою призначення є, по-перше, захист мікрофлори кишечника від негативної дії антибактеріальних препаратів, а, по-друге, нормалізація роботи імунної системи. Остання властивість пов’язана з тим фактом, що нормальна мікрофлора кишечника бере досить активну участь у регуляції імунних процесів.

Зараз все частіше застосування пробіотиків рекомендується в ситуаціях, коли необхідно «підтримати імунітет» дитини і запобігти розвитку вірусної інфекції:

– для підвищення опірності в сезон ГРВІ;

– при частих повторних випадках захворювань на вірусні інфекції;

– при різкій зміні кліматичних умов (наприклад, поїздка на море, особливо взимку);

– при ослабленні організму після перенесеного захворювання.

Субалін-Форте скорочує терміни терапії

Субалін-Форте успішно застосовують для профілактики ГРВІ, в комплексній терапії ГРЗ спільно з антибіотиками, а також для ліковування залишкових явищ після перенесеної вірусної інфекції. Його позитивна дія пов’язана, як зі здатністю покращувати якісний і кількісний склад мікрофлори і таким чином сприятливо впливати на імунну систему, так і з унікальною властивістю виробляти особливі речовини, що володіють імуномодулюючою ефектом.

Доведено, що застосування Субаліну-Форте в комплексній терапії ГРВІ в 2 рази скорочує терміни лікування і на 47% знижує ризик повторного зараження протягом 3-х місяців.

Субалін – потрійна дія проти інфекції

Антибактеріальний ефект – виробляє антибіотикоподібні речовини.

Антивірусний ефект – синтезує спеціальні білки, які надають противірусну дію.

Підсилює природну імунну відповідь.

Антибактеріальна дія препарату Субаліну відбувається за рахунок вироблення більш ніж 70 атибіотікоподібних речовин, а також він виробляє ферменти, які спричиняють загибель патогенних мікроорганізмів.

Антивірусний ефект досягається завдяки рекомбінантному штаму B. subtilis, що входить до складу Субаліну, унікальною перевагою препарату є те, що він не тільки покращує стан мікрофлори і, таким чином, нормалізує імунні процеси, а й має здатність виробляти спеціальні білки, які мають противірусну та імуномодулюючу дією. Ці речовини схожі на ті, які виділяють клітини організму на вторгнення вірусу. Вони одними з перших включаються в боротьбу з вірусами.

Противірусний і імуномодулюючий ефекти Субаліну дають можливість застосовувати його не тільки для посилення етіотропного впливу при різних вірусних інфекціях, а й при виникненні необхідності ліковування хворих, які перенесли ГРВІ. Особливо потрібно зробити акцент на тому, що завдяки антибіотикорезистентності пробіотикового штаму B. subtilis Субалін може успішно комбінувати з антибіотиками в разі виникнення вторинних бактеріальних ускладнень на тлі вірусних інфекцій.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я