Субалін-Форте на захисті імунної системи

Якщо у людини міцне здоров’я, то в неї хороший імунітет. Що ж таке являє собою імунна система (ІС) і які її функції?

Імунітет (від лат. Immunis – звільняти) – це складний комплекс механізмів в організмі, який складається з імунокомпетентних органів і клітин, спрямованих на забезпечення, контроль і охорону основних функцій органів людини. Він розпізнає і знищує хвороботворні мікроби, інфекції і віруси, нейтралізує токсини, вільні радикали, знищує патогени, чужорідні, пухлинні клітини.

Функції імунної системи полягають у тому, щоб вчасно розпізнати будь-які загрози нашому здоров’ю, постійно контролювати сталість внутрішного стану і повноцінну роботу всіх систем органів, захищати їх від чужорідного вторгнення і сигналізувати в разі виявлення будь-якої небезпеки або загрози організму.

Кінцевою метою ІС є знищення шкідливого мікроорганізму, яким може виявитися хвороботворний мікроб, чужорідне тіло, отруйна речовина, алерген або перероджена клітина самого організму. При цьому, в процесі ліквідації, здорові клітини залишаються недоторканими, а всі внутрішні резерви нашого організму спрямовуються на вироблення необхідних для боротьби антитіл. Відомо, що у дорослої людини сумарна маса органів і клітин ІС досягає 1 кг.

Важливу роль у регуляції ІС грає мікрофлора кишечника. Мікроорганізми, які населяють шлунково-кишковий тракт (ШКТ) людини виконують різноманітні життєвонеобхідні функції, у тому числі забезпечують процеси травлення і всмоктування, синтез вітамінів, ферментів, амінокислот, мають бактерицидну і бактеріостатичну дію на патогенну мікрофлору, захищають від інфекцій і виконують імунорегулюючу функцію.

Нормальна мікрофлора шлунково-кишкового тракту є одним із ключових регуляторів ІС організму. При порушенні балансу нормальної мікрофлори знижується опірність всього організму хвороботворними збудниками. Представники нормальної мікрофлори кишечника – біфідо-, лактобактерії та інші – мають високі імуногенні властивості, забезпечують антиінфекційних захист і імунорегулюючу функцію, беруть участь у синтезі імуноглобулінів класу А, природних антитіл, у генералізації імунної відповіді. У свою чергу, ІС є регулятором підтримки балансу мікробіоценозу кишечника.

У наш час широко використовуються пробіотики – препарати, до складу яких входять живі мікроорганізми. При попаданні в адекватній кількості в організм вони нормалізують мікрофлору кишечника, внаслідок чого можуть підвищувати імунітет людини.

Пробіотики мають позитивний вплив на роботу імунної системи, особливо місцевого імунного захисту в кишечнику.

Пробіотики нормалізують кишкову мікрофлору.

Пробіотики успішно застосовуються в комплексному лікуванні кишкових інфекцій та інших захворювань.

Пробіотики здатні здійснювати профілактику й усувати несприятливі побічні ефекти після прийому ряду лікарських препаратів, наприклад, антибіотиків.

Безсумнівно, ІС нашого організму покликана справлятися з усіма шкідливими хвороботворними мікроорганізмами, але в цьому їй можуть заважати такі фактори, як агресивна дія зовнішнього середовища, малорухомий спосіб життя, нерегулярне харчування, внаслідок яких захисні функції організму слабшають.

Сильний імунітет найчастіше здатний самостійно впоратися зі збудниками інфекційних захворювань, але виникають такі ситуації, коли необхідно допомогти імунній системі:

– при ослабленні організму після перенесеного захворювання;

– для підвищення опірності в сезон ГРВІ;

– при різкій зміні кліматичних умов (наприклад, поїздка на море, особливо взимку).

В даний час пробіотики розглядаються, як ефективний спосіб підтримки нормальної роботи імунної системи. Субалін-Форте – найкращий помічник у роботі імунної системи.

Інноваційний пробіотик Субалін-Форте створено на основі бактерії роду Bacillus. Він позитивно впливає на імунну систему, підвищуючи стійкість організму до захворювань, особливо вірусної етіології. Лікувальна дія препарату визначається здатністю бацил пригнічувати ріст патогенної і умовно-патогенної флори, створюючи, таким чином, сприятливі умови для зростання представників флори нормальної (біфідобактерій, лактобацил, кишкової палички).

При цьому унікальною перевагою препарату Субалін-Форте є те, що він не тільки покращує стан мікрофлори і нормалізує імунні процеси, а й здатний виробляти спеціальні білки, які мають противірусну та імуномодулюючу дію. Це особлива група білкових молекул, які виділяють клітини організму на вторгнення вірусу. Вони одними з перших починають боротьбу з вірусами. Крім того, безпосередньо сама мікрофлора, відновленню якої сприяє Субалін, приймає досить активну участь у роботі імунітету. Препарат має доведений профілактичний ефект.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я