Субалін для відновлення мікрофлори після прийому антибіотиків

Очікування швидкої перемоги над інфекційними хворобами, яке з’явилось в середині XX століття у зв’язку з активною розробкою антимікробних препаратів, у XXI столітті вже не виглядає настільки реальним. Істотне уповільнення темпів упровадження нових антибактеріальних препаратів призвело до щорічного зменшення появи нових антибіотиків, здатних завдати удару патогенним мікроорганізмам, які дуже швидко «вчаться» чинити опір лікарським препаратам. Так, якщо в 1983-1987 рр. управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (Food and Drug Administration, FDA) схвалено 16 нових препаратів, то в 1993-1997 рр. – тільки 10, а в 2008-2012 рр. – всього 2.

До числа проблем, пов’язаних із застосуванням антибіотиків, відносять:

  • зростання антибіотикорезистентності (тобто стійкості мікробів до антибіотиків);
  • антибіотикоассоційовані стани, зокрема алергічні реакції;
  • велику кількість побічних ефектів.

На думку S. Davis (2013), проблема антибіотикорезистентності повинна бути включена урядом Великобританії в перелік національних загроз поряд із пандемією грипу, тероризмом, цунамі і іншими.

На жаль, антибіотики не є препаратами зі строго спрямованою дією. Вони знищують усі чутливі до них мікроорганізми, у тому числі й корисні, необхідні для нормальної діяльності організму.

Зараз широке застосування отримало використання пробіотиків – живих мікроорганізмів, введення яких в адекватній кількості позитивно впливає на здоров’я людини.

Пробіотики нормалізують кишкову мікрофлору, сприяють усуненню таких неприємних симптомів, як здуття, закреп, діарея.

Пробіотики успішно застосовуються в комплексному лікуванні кишкових та інших інфекцій.

Пробіотики позитивно впливають на роботу імунної системи, здатні діяти профілактично й усувати несприятливі побічні ефекти прийому ряду лікарських препаратів, наприклад, антибіотиків.

АНТИБІОТИКИ + ПРОБІОТИКИ = ВИСОКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ТЕРАПІЇ

Безумовно, кожен із нас зіштовхується з ситуаціями, коли неможливо уникнути застосування антибактеріальних препаратів.

В даному випадку комбінована терапія з використанням пробіотиків дозволяє:

Захистити мікрофлору кишечника від негативної дії антибактеріальних препаратів, а також нівелювати негативні ефекти антибіотиків при ряді інших антибіотикоассоційованих станів.

Посилити механізми місцевого імунного захисту й зміцнити імунний статус організму.

З огляду на всі вищевикладені факти, особливу увагу привертає інноваційний вітчизняний препарат Субалін-Форте, який відноситься до класу пробіотиків.

Субалін-Форте – ідеальний препарат для спільного застосування з антибіотиками для посилення їх ефекту та профілактики небажаних наслідків прийому антибактеріальних препаратів, оскільки:

Є унікальним пробіотиком на основі B. subtilis, що перешкоджає розмноженню патогенної та умовно-патогенної флори і, таким чином, сприяє нормалізації мікрофлори кишечника.

Сприяє запобіганню і корекції дисбіозу кишечника, у тому числі на тлі прийому антибактеріальних препаратів.

Має противірусний та імуномодулюючий ефект за рахунок вироблення спеціального білка, який сприяє нормалізації функції мікрофлори кишечника.

Підвищує опірність організму до вірусних інфекцій. Це дозволяє захистити ослаблений організм від зараження новою вірусною інфекцією.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я